Oğlak Burcu Nisan 2014

Oğlak Burcu Nisan 2014

Oğlak Burcu Nisan 2014 İş

Kişilik evinizde hareketine devam etmekte olan Plüton, iş hayatınızda derin derin düşünmenizi sağlayacak. Bu düşünceyi olumlu kullanmak için bakış açınızdaki ciddiliği biraz olsun esnetmelisiniz. Bu ay girişimler yapacaksınız ve iş hayatında rekabetçi bir yapıya bürüneceksiniz. Oğlak burcu Nisan ayında, iş konusunda Satürn'ün konumu ile disiplinli bir yapıya bürünecek. Bu ay iş hayatınız ve çevreniz denetim altında olacak.

Nisan ayında emlak konusunda kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak ev alacak olursanız dış güzelliğinden değil iç güzelliğinden etkilenin. Sağlam ve dayanıklı bir binadan ev almaya dikkat edin.

Satürn, finans alanınızı yönetmekte ve 11. evinizde geri gidiyor. Bu da demek oluyor ki Nisan ayında hedeflerinize ulaşmanız için size bir takım fırsatlar sunacak. Bunun açık açık olmasını beklemeyin. Aldığınız bütün kararların da başarılı olmanız için Jüpiter size destek çıkacak. Nisan ayında Oğlak insanları biraz olsun cesur olmak zorunda.

Oğlak Burcu Nisan 2014 Aşk

Nisan ayının sonlarına doğru ruh halinizde değişim olacak ve içinize kapanık bir hal alacaksınız. Bu durum etrafınızdaki insanların dikkatini çekecek. Maddi durumlarınızı daha fazla ön planda tutuyorsunuz, bu nedenle insan ilişkilerinde karmaşıklık yaşayabilirsiniz.

Duygularınız Nisan ayında çok derinleşecek. Fiziksel ilişki çekiminiz bu ay üst seviyelere çıkacak. Bazı Oğlak burcu insanları Nisan ayında, iş hayatından insanlarla birliktelik yaşayabilir. Evli olan Oğlaklar ise eşleri ile bu ay birlikte iş yapma kararı alabilir. İş hayatınıza çok fazla önem verdiğiniz için bu ay pek aşk ilişkileri gündeme gelecek gibi görünmüyor.

Oğlak Burcu Nisan 2014 Sağlık

Oğlak burcu insanları Nisan ayında pek sağlık sıkıntıları yaşamayacak. Yine de bacaklarınızı ve kemiklerinizi korumanızı öneririz. Ayrıca Nisan ayında iştahınız üst seviyede olacak ve ne yediğinize dikkat edin, vermesi zor kilolar alabilirsiniz.

Ayrıca düşüncelerinizden arınmaya bakın, aksi halde ruhsal sıkıntılarınız olabilir. Kendinizi bu alanda yenilemek için bir takım terapilere başvurabilirsiniz. Tekrar hatırlatmakta fayda var, beslenme konusunda dikkatli ve düzenli davranın.

Oğlak Burcu Nisan 2014. Oğlak Burcu Nisan 2014 Yorumu. Oğlak Burcunun Nisan ayı burç yorumları nedir? Nisan 2014 Oğlak Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!