Balık Burcu

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık burcu, Neptün tarafından yönetilir ve negatif su grubuna bağlıdır. Balık burcunu anlatacak en iyi kelime hayalciliktir. Hayattaki en büyük amaçları zengin olmak ve mutlu bir yaşam sürmektir. Fiziksel yapıları gelişmiş insanlardır. Gerçek değerlerinin farkında değillerdir ve bu olumsuz yönlerinden kurtulmaları gerekir. Çevresinde ki herkese karşı aşırı ilgilidir. En büyük istekleri ise dünyayı dolaşmak, yeni yerler keşfetmektir. Balık burcu insanları çokta merhametlidir.

Sezme güçleri çok iyidir. Hayalcidir ve derin duygulara sahiptir bunu da Neptün’e borçlular. Sürekli endişeli bir yapıları vardır, bunun sonucunda karamsarlığa gidebilirler. Lüks yaşamayı ve rahat yaşamayı sever, bu konuda para harcamaktan çekinmezler. Giyim konusunda her zaman en iyisine sahip olmak ister ve şık giyinmeyi tercih eder. Sağlık konusunda ise, soğuktan kaynaklanacak bir takım sorunları olabilir.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkekleri çevresindeki herkese iyilik yapmayı ister. Asla sırlarını saklayamaz ve yakınında olan insanlara anlatırlar. Yolculuk yapmaya bayılırlar. Uzun süre yolculuk yapmadıkları zaman, kendilerini köyü hisseder ve bunalıma girerler. Hırslı ve azimli yapıları vardır. Bu tip özelliklerinden dolayı hedeflerine eninde sonunda ulaşırlar.

Balık burcu erkeğini anlatacak en iyi kelime duyarlılıktır. En olumlu özellikleri arasında sevecen olmaları, uyumlu olmaları, çabuk etki altında kalabilen ve anlayışlı olmaları vardır. Olumsuz özellikleri arasında dikkatsiz oluşları ve kararız oluşları vardır.

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadının dış görünüşü sakin ve ılımlıdır ancak söz konusu iç dünyaları olduğu zaman bu durum tam tersine döner. Bu durumu çevresindeki insanlara pek belli etmezler. Yeşili ve doğayı çok sever. Sahtekar değildir, aksine dürüstlükleri aşırılığa varabilir. Ufak tefek dertleri büyüte büyüte dağ yaparlar ve paylaşmaması gerektiği insanlarla paylaşırlar.

Balık burcunun neredeyse bütün özelliğini kadınları taşır. En önemli özellikleri arasında duygusal oluşları, duyarlı davranmaları ve iyi kalpli oluşları vardır. Olumsuz özellikleri arasında ise gizlilik düşkünü olmaları, rutin hayata ayak uyduramama ve iradelerinin zayıf olması vardır.

Balık Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Balık olanların özellikleri; idealleri olan insanlardır. Çekici ve cazibelidir. İletişim yetenekleri üst seviyededir. İnsanları etkileyen özellikleri vardır. Duyarsız olamazlar. Yardım etmeyi severler. Duygusal olarak yoğun ve romantiktir.

Balık Burcu Ünlüleri

Albert Einstein, Galileo, Beyazıt Öztürk, Victor Hugo, Bruce Willis, Ornella Mutti, Antonio Vivaldi, Frederic Chopin, John Steinbeck, Boby Fisher, Christopher Atkins, Crawford, Rossini, Rudolph Nurayev.

Balık Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkek: Balık burcu erkeği aşk hayatı konusunda biraz çekingen ve utangaçtır, bu nedenle kadınlar konusunda istedikleri aşk dolu bir ilişkiyi bulmaları uzun zamanlarını alır. Tüm bunlara rağmen Balık burcu erkeğinin çapkın olduğunu söyleyebilir. Güzel olan kadınlara karşı koyamazlar. Balık erkeği ile birlikte olan kadın, aradıkları prensi bulmuş sayılır. Sevdiği zaman, ilişkilerinde duygusal davranırlar. Uyum sağlayacağı burçlar arasında Yengeç, Kova ve Koç vardır. Genç yaşlarında evlilik kararı aldıkları pek görülmez.

Kadın: Balık burcu kadınının duyguları sürekli değişim halindedir. Mutlu oldukları bir anda mutsuz da olabilirler. Onunla birlikte olacak erkek öncelikle bu durumla başa çıkmayı göze almalıdır. Balık burcu kadını her durumda ağlamaya hazırdır ve bunu kendilerini rahatlatacak birşey olarak görürler. Aşk hayatında aradıkları erkek ise, kendilerini çok sevecek, sürekli yanlarında olacak kişidir. İlişkilerinde kıskanç davrandıklarını söylesek, yanılmış olmayız. Akrep, Oğlak ve Boğa ile iyi anlaşır ve uyumu yakalayabilir.

Balık Burcu Nelerden Hoşlanır

Balık insanları metafizik gibi konulara çok fazla ilgi duyar. Ayrıca bilimsel konularla ilgilenmekten çok hoşlanır, yeni şeyler keşfetmek ister. Bilişim en fazla ilgilerini çeken konudur, zaten iş hayatını da genellikle bu alandan seçer. Sosyal olarak da aktif olmaya bayılırlar. Astroloji ile uğraşan birçok Balık insanı vardır.

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları

Balık insanları nasıl etkilenir konusuna değinecek olursak, öncelikle edebiyat yapmasını iyi bileceksiniz. Sanatsal yönlerinizi gelişmiş olmalı böylelikle kolayca etkileyebilirsiniz. Kişiliğiniz güçlü olmalıdır. Ayrıca size güvenebileceğini defalarca söyleyin. Bu sayede istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Duygusal olarak ne kadar yoğun olduğunuzu hissettirin.

Balık Burcu. Balık burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Balık burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Balık burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!