Boğa Burcu

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Boğa burcu umudu simgelemektedir. Boğa burcunun olmadığı bir burçlar kuşağı asla düşünülemezdi. Aceleci değildir ve sorumluluklarının farkındadırlar. Burçlar kuşağının en sıcakkanlı ve ılımlı burcudur. Boğa burcunu aşk tanrıçası olarak adlandırılan Venüs yönetmektedir. Giyim konusunda çok seçicidir, kendilerine yakışmadığını düşündükleri hiçbir şeyi giymez.

Pratik düşüncelere sahiptir. Güven arayan insanların tanımaktan en çok mutlu olacağı kişilerdir. İş hayatında uyumlu olmayı tercih eder. Kararlılık en önemli özellikleri arasındadır ve bu sayede iyi para kazanabilir. Sadık ve sevecen insanlardır.

Biraz tembel olduklarını söyleyebiliriz. Görüşleri kolay kolay değişmez ve bu durum insanların canını sıkabilir. Keçi gibi inatçıdır. Sağlık konusunda, kolay kolay hastalanmazlar diyebiliriz. Bunu da güçlü yapılarına borçlular.

Boğa Burcu Erkeği

Sadık, arkadaş canlısı, harika bir eş aranıyorsa bunun cevabı tabi ki de Boğa burcu erkeğidir. Baba olarak oldukça şefkatlidirler. Kendilerine has olan birçok özellikleri vardır. Düşünceleri pratiktir. Uzun uzun beklemeyi sevmezler. Yine de dayanma güçlerinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. En olumlu özellikleri arasında dayanıklı, dengeli, üretken ve kendine güvenmeleri vardır. Olumsuz özellikleri arasında ise inatçı olmaları, kıskanç olmaları ve kendini düşünmeleri vardır.

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcunun kadını sıcakkanlı, ılımlı, her ortamda aranılan ve beğenilen tiplerdir. Tam anlamıyla sevilmek için yaratılmışlardır. Güzel olan her şey Boğa kadınını cezbeder. Güzelliği simgeleyen her şey onlar için çok değerlidir bu küçük bir çiçek bile olsa. Olumlu özellikleri arasında, mantıklı davranmaları, nazik olmaları, güvenilir ve duyarlı olmaları vardır. Olumsuz özellikleri arasında kıskanç, kibirli, katı ve takıntılı olmaları vardır.

Müzik dinlemeye bayılır. Resim çekmek, çizmek sevdikleri konular arasındadır. Hediye konusunda en ufak şeylerden mutlu olurlar. Evliliğin en çok yakıştığı ve anneliğin en çok yakışacağı burçlardan birisidir.

Boğa Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Boğa olanların özellikleri arasında dengeli oluşları ve asil görünüşleri en üst seviyeyi almaktadır. İnsanlarla uyumludur yine de çekingen davranışları vardır. Fiziksel ilişki istekleri de üst seviyededir. Çevreye ve yeşile aşıktır diyebiliriz. Güzel olan her şeye karşı düşkünlükleri vardır.

Boğa Burcu Ünlüleri

Cem Yılmaz, Karl Marx, Sigmund Freud, Salvador Dali, Asil Nadir, Barbra Streisand, Cher, Erol Büyükburç, Gary Cooper, Henry Fonda, Honore de Balzac, Kanuni Sultan Süleyman, Shakespare, Kraliçe II. Elizabeth.

Boğa Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkek: Birlikte olacağı kadını öncelikle tanımaya çalışır ve her yönüyle incelemeye alır. Hoşlandığı veya aşık olduğu kadını elde etmek için her yolu dener. Özellikle göz boyama konusunda çok yeteneklidir. Hemen her gün çiçek yollar, özel hediyeler alır, pahalı restoranlarda yemeğe çıkarır, romantik anlar yaşayacakları yürüyüşler ayarlar. Tüm bunların hepsini yapabilecek erkektir, bu sayede elde etmek istediği kadının başlarını döndürür ve istediğini sona ulaşır. İkizler, Yengeç ve Koç burcu ile iyi anlaşır, uyumu yakalar.

Kadın: Aşk ilişkilerinde, sevdiği zaman sadık olmayı sever. Boğa burcu kadını kıskanç olabilir. Onları hayal kırıklığına uğratan insanları affetmesi pek kolay olmaz. İçlerine kapanırlar ve yine de kin tutmazlar. Duygusal bir insan olduklarından, ilişkilerinde de duygusallığın yoğun olmasını ister. Ne istediğini bilen erkekleri özellikle dikkatlerini çeker. Evlilik hayatı iyi bir eş, iyi bir anne olarak geçer. Uyum sağlayacağı burçlar, Başak ve Oğlaktır.

Boğa Burcu Nelerden Hoşlanır

Sosyal olarak aktif olmaktan hoşlanır, birçok kulüpe üye olmak ister. Spor yapmaktan hoşlanır, hangisi olduğu pek önemli değildir. Ayrıca sanat ile ilgilenmekten hoşlanır ve yeni şeyler yaratmak ister. Eleştirilmekten hoşlanmazlar. Koç burcu insanları kimsenin gitmediği ve görmediği yerleri keşfetmekten hoşlanır.

Boğa Burcunu Etkilemenin Yolları

Boğa burcu nasıl etkilenir konusuna değinecek olursak; sizden asla şüphe etmesine izin vermeyin. Eğer Koç insanına aşık olursanız da, aşkınızı ilan etmekte biraz aceleci davranmayın. Koç insanları sırnaşık ve yapışık davrananlardan hoşlanmaz, buna göre davranmalısınız. Kendinden emin davranan insanlar onları etkilemeyi biraz olsun başarabilir. Kısacası zor insan rolünü üstlenmelisiniz.

Boğa Burcu. Boğa burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Boğa burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Boğa burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!