İkizler Burcu

İkizler Burcu Genel Özellikleri

Burçlar kuşağının üçüncü burcu olan İkizler, hava grubundandır. Doğuştan zeki olan İkizler, bu özelliğini Güneş'e borçludur. Sürekli hareket halinde olmak ister, monotonluk bu burca göre değildir. İkna kabiliyetleri üst seviyededir. Sevdiği her insan ile çok iyi anlaşır, uyum sorunu yaşamaz. Fiziksel özellikleri arasında, uzun boylu olmaları ve yakışıklı olmaları en dikkat çekicisidir.

Ani tepkilerin gerektirdiği bütün sporları yapmayı severler. Özellikle su kayağı, dalmak ve paraşütle atlamak. Birden fazla durumla ilgilenmeyi sever. Maceraya açıktır ve tehlikeli olan her şeyin üzerine gider. Fikirleri de değişim halindedir. Para konusunda savurgan olabilirler. Söz konusu sağlık olduğu zaman, rahatsızlıkları sinirsel kayaklı olabilir. Giyim konusunda modayı takip eder, en şık kıyafetleri alırlar.

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği kolay kolay bağlılık göstermez. Çok ani kararlar alır ve sonrasında aldıkları kararlardan pişman olabilir. Oldukça neşelidir ve espri yetenekleri üst seviyededir. Sıcakkanlıdır ancak hiç beklenmedik bir anda sinirlenebilir. Sosyal ortamlarda sevilen ve aranılan bir tiptir. Kolay kolay duygusal olmazlar.

İkizler burcu erkekleri konuşmayı sever ve onları anlatacak en uygun kelime de "konuşkanlık"tır. Uyum göstermekte sıkıntı yaşamaz, çok hızlı algılar, bunları olumlu özellikleri arasında koyabiliriz. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi sever. Birtakım olumsuz özellikleri de bulunmaktadır; huzursuz oluşları, gereksiz olabilecek kadar meraklı olmaları ve tıpkı madalyon gibi ikiyüzlü olmaları.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını tek yönlü değildir. Herkesin ilgisini çekmeyi başaran, hareketli kadınlardır. Her insan kolay kolay İkizler burcu kadınını anlayamaz. Kafalarının ne kadar iyi çalıştığını anlatmaya başlasam, siz okumaktan, ben yazmaktan yorulurum. Kısacası zekalarının ne kadar iyi olduğunu tahmin bile edemezsiniz. Kelimelerle İkizler burcu kadınını aldatmayı mı düşünüyorsunuz? Sakın buna kalkışmayın. Yanılan siz olursunuz.

Özgürlüğüne düşkündür ve buna uygun meslek hayatı seçer. Kısacası ofis hayatına pek uygun değildir. Elbette ki masa başında çalışan İkizler kadınını görmek mümkündür ancak verimliliği üst seviye de olmaz. Birkaç lisan öğrenmeye yatkındır ve kolayca kavrar. Dedikodu yapmayı sever, bu da en olumsuz özelliklerinden biridir.

İkizler Burcu Yükseleni

Yükselen burcu İkizler olanların özellikleri; sosyal olarak aktif bir yapıdadır ve arkadaş çevresi çok geniştir. Tek noktaya odaklanamaz ve ilgileri sürekli değişim gösterir. Değişken yapıları vardır. Neşeleri yüksek ve espri yetenekleri üst seviyededir. Zekaları da çok gelişmiştir.

İkizler Burcu Ünlüleri

Nicole Kidman, Marilyn Monroe, Orhan Pamuk, Kenan Doğulu, Michael J.Fox, Miles Davis, Cemil İpekçi, Tansu Çiller, Nilüfer, Erdal İnönü, Tony Curtis, John F. Kennedy, John Wayne, Schumann, Paul McCartney.

İkizler Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkek: Yalnız olmayı sevmeyen İkizler erkeğinin, sürekli sevgilisi olur. Bunun nedeni ise yalnız kalmak istemedikleridir. Birlikte olduğu kadın onu gerçekten elinde tutmak istiyorsa değişime açık olmalı. Gerçi, İkizler erkeği aşık değilse hiçbir şey onu tutamaz. Aşık oldukları zaman partnerinin her konuda arkasında olur ve destek çıkar. Sevdiği zaman, kıskanç davranışları aşırılığa varabilir.

Kadın: İkizler burcu kadını oldukça çekici ve cazibelidir. Ayrıca tek bir erkekle birlikte olmayacak birçok İkizler kadını vardır. Kendisi istemediği sürece neredeyse hiçbir erkek ona yaklaşamaz. Birlikte olduğu erkeği bir dizi sınavdan geçirmiştir ve başarılı olduysa sevgili olmuştur. Aslında İkizler kadını için aşk, paradan sonra gelmektedir.

İkizler Burcu Nelerden Hoşlanır

Medya ve bilim ile ilgilenmekten hoşlanırlar. İnternete karşı aşırı bir ilgileri vardır. Sosyal olarak aktif olmaktan çok hoşlanır ve gezmeye bayılırlar. Zaten iş hayatını da bu alanlardan seçmelerinin nedeni de budur. Yeniliklerden hoşlanır ve farklılığın peşinden gider. İnsan ilişkilerinde iyi oldukları için bu alanlarda çalışmaktan hoşlanırlar.

İkizler Burcunu Etkilemenin Yolları

İkizler burcu insanları nasıl etkilenir kısaca bahsedelim, eğlenceyi sever ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Eğer İkizler burcunu etkilemek istiyorsanız, onun yanında eğlenceli ve neşeli olmalısınız. Macerayı sevdiğinizi belli edin. Sıkıcı değil, değişken olmalısınız. İkizler kadınını etkilemek istiyorsanız asla ama asla maço tavırlar sergilemeyin. Erkeğini etkilemek istiyorsanız kıskanç olmayın ve sinirlerinize hakim olun.

İkizler Burcu. İkizler burcunun genel ve fiziksel özellikleri. İkizler burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. İkizler burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!