Yay Burcu

Yay Burcu Genel Özellikleri

Yay burcu tam anlamıyla hayatı sever ve aşıktır. Düşünce yapısı asla geleneksel değildir. Yönetici gezegeni Jüpiter olan Yay burcunun en önemli özelliği ise kendilerine güvenmeleridir. Pozitif ateş grubundandır. Hayattaki en büyük amaçları ise ün sahibi olmaktır. Sürekli gezmek, birçok şey öğrenmek ister. Negatif özellikleri arasında diğer insanları küçümsemeleri vardır. Sağlık konusunda karaciğerlerine dikkat etmeleri gerekir.

Girişken bir yapıya sahiplerdir. Sürekli değişim gösterirler. Yay burcu insanı ile anlaşmak pek kolay değildir. Çevrenizde her zaman içten davranan, iyimser birisi var ise o kişi mutlaka Yay burcu insanıdır. Kısıtlanmaya gelemez, özgürlükçüdür. Fiziksel yapıları ile çekici olmayı başarır. Giyim konusunda da özenli olmaya çalışırlar. İş hayatında girişimci olmayı tercih eder ve iyi de para kazanır.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkekleri özgürlüğüne düşkün insanlardır. Ancak sevdiği zaman kıskanç ve tutucu bir yapıya bürünür. Sahiplenici tavırlarından dolayı birlikte olduğu kişiyi çok sıkabilir. Değer verdiği insanın üzerine düşer ve fazla değer verir. Bir anda aşık olduğunu düşünüp daha sonra hiç beklenmedik bir anda uzaklaşmak isteyebilir. Bunun nedeni ise fikirlerinin sürekli değişim göstermesidir. Birçok konu da bilgi sahibidir.

En olumlu özellikleri arasında iyimser olmaları ve insanlara karşı hoş görülü, güler yüzlü olması vardır. Ayrıca dürüst ve güvenilir insandır Yay burcu erkeği. Olumsuz özellikleri arasında abartılı davranmaları, dikkatsiz oluşları ve düşünmeden konuşmaları vardır.

Yay Burcu Kadını

Tıpkı erkeği gibi Yay burcu kadınları da özgürlüğüne düşkündür. Evlilik kararı almayı kolay kolay başaramazlar. Aşırı kıskançlığa varacak yapıları vardır. Bilgiye fazlaca önem verir ve sürekli bir konu hakkında bilgilenmek ister. Bunun sonucunda sürekli kitap okur. Fiziksel olarak insanların dikkatlerini çeker. Duygusal olduklarını da söyleyebiliriz.

En olumlu özellikleri arasında sıcakkanlı olmaları, yargılama yetenekleri, güvenilir ve sadık olmaları vardır. Yay burcu kadınını en iyi anlatan kelime ise araştırmacılıktır. Olumsuz özellikleri arasında huzursuz davranışları, fazla iyimser olmaları, kaprisli olmaları ve dikkatsiz davranmaları vardır.

Yay Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Yay olanların özellikleri; özgür olmayı sever ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. İçlerine kapanık değillerdir. Kötümser yaklaşımları yoktur ve samimidir. Sıcakkanlıdır, sosyal olarak birçok arkadaşları vardır. Gezmeyi ve eğlenmeyi sever. Doğaya ve yeşile aşıktır.

Yay Burcu Ünlüleri

Woddy Allen, Ludwig van Beethoven, Walt Disney, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Jane Fonda, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Mehmet Ali Birand, Zeki Müren, Winston Churchill, Gustave Flaubert, Edith Piaf, Mark Twain.

Yay Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkek: Yay burcu erkekleri için aşk konusunda asla romantik değillerdir diyebiliriz. Aslında uslanmaz ve neşeli erkeklerdir. Yay burcu erkeğini elde edecek kadınlar öncelikle hoşgörülü olmalı ve onu çok sıkmamalıdır. Arkadaşlarıyla eğlenmesinin, sizinle buluşmasından ve vakit geçirmesinden daha önemli olmasına sorun çıkarmamalısınız. Burçlar arasında, Koç ve Aslan ile uyumu yakalar ve iyi anlaşır.

Kadın: Öncelikle Yay burcu kadınları için, aşkın çokta önemli olmadığını söyleyebiliriz. Onun ilgisini çeken şeyler uyum ve ortak ilgi alanlarıdır. Sosyal olarak aktif olan Yay kadınları hayatlarına birçok insanı sokabilir. Birlikte olacağı erkek asla bu kadına hükmetmeye ve özgürlüklerini kısıtlamaya çalışmamalıdır. Aksi halde Yay burcu kadınını kaybeder. İyi anlaşacağı burç, Koç burcudur. Bunun dışında Oğlak ve Koca ile de uyum sağlayabilir.

Yay Burcu Nelerden Hoşlanır

Sosyal hayata ilgi duyar ve gezmekten çok hoşlanır. Sanatçılar ve yazarlar özellikle ilgilerini çeker. Eğitim ile ilgili konularla uğraşmaktan hoşlanırlar. Özellikle sosyal bilimler çok fazla ilgilerini çeker. Macerayı seven yapıları vardır. Doğadan çok hoşlanırlar.

Yay Burcunu Etkilemenin Yolları

Yay burcu insanlarını etkilemek çok ama çok zordur. Öncelikle onu rahat bırakacağınıza inanmalı ve baskıcı olmayacağınıza emin olmalıdır. Spor ile uğraşan insanlar onları kolaylıkla etkileyebilir. Kendilerini kısıtlayacak insanlardan kaçarlar. Konuşmalarınız düzgün, kullandığınız kelimeler uyumlu olmalı. Onu sevdiğinizi ve değer verdiğinizi hissettirin, gerçekten büyülenecektir.

Yay Burcu. Yay burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Yay burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Yay burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!