Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Genel Özellikleri

Yengeç burcu insanlarını anlatacak kelimelerden birisi kararsız olmalarıdır. Neşeleri her zaman üst seviyededir. Arkadaşlık kurmayı sevdikleri için, bu tür sosyal ortamlarının ne kadar geniş olduğunu kestirmek zordur. Gittikleri her yerde mutlaka bir tanıdığına rastlar. Yengeç burcunu Ay yönetmektedir ve Su grubundandır. Sağlık konusunda sıkıntılar genel olarak kilolardan kaynaklanır.

Çevrenizde aşırı duygusal insan varsa ya Terazi burcudur ya da Yengeç burcu. Aşırı duygusallığı melankolik bir hale dönüşmelerine neden olabilir. Ön planda olmayı tercih etmez. İşlerini daima arka plandan yürütür. Aşık oldukları zaman çok yoğun duygular yaşarlar. Fiziksel özellikleri arasında güçlü ve kuvvetli olmalarının yanı sıra, yakışıklı olmaları da vardır. Özellikle gülüşleri ile insanların dikkatlerini çekerler.

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeklerini anlatacak en iyi kelimelerden birisi "Nazik" olmalarıdır. Oldukça fazla kibar be terbiyelidir. Karşısındaki herkese saygı gösterir ve uyumlu olmaya çalışır.

Korucuyu ve sahiplenicidir. Her zaman amaçlarına bağlı olarak hareket eder. Bir şeyi elde etmek istiyorsa mutlaka ona ulaşır. İyi kalplidir. Yengeç burcu erkeklerinin olumsuz özellikleri arasına aşırı duygusallıklarını koyabiliriz. Normalden fazla heyecanlı olabilirler. Dış görünüşleri biraz serttir.

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadını birtakım özellikleri ile burcunun erkeğine benzemektedir. Biraz çekingen tavırları vardır. Kötü niyetli değildir ve hassas bir yapıya sahiptir. Oldukça romantiktir ve duygusal anlar yaşamaya bayılır. Bu tip bir kadını beğenmeyen insan olabilir mi? Nadiren. Yengeç kadınını anlamak biraz zordur. Bunun nedeni ise yapılarının değişken olmasıdır.

Asla duyarsız değildir. Hayal gücü yüksektir ve oldukça sevimlidir. Önlemli yaşamayı sever. Zekalarının gelişmiş olmasından dolayı, hızlı fikirler türetebilir. Beceriklidir ve elinden her iş gelir. Yengeç burcu kadınlarının olumsuz özellikleri arasında alıngan olmalarını en üst noktaya koyabiliriz. Bunun sonucunda asık yüzlü olabilirler. Kendilerine acıyan bir yapıları vardır. Övgü almaya katlanmaz.

Yengeç Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Yengeç olanların özellikleri; yapıları oldukça hassastır. Para harcama konusunda tutarlı davranır. Aile bağları çok gelişmiştir ve şefkatli yapıları vardır. Sezgisel yetenekleri üst seviyededir. Direkt olarak değil dolaylı olarak duygularını aktarmayı tercih eder. Negatif durumlardan kolayca etkilenebilir. En önemlisi de utangaç olmalarıdır.

Yengeç Burcu Ünlüleri

Türkan Şoray, Harrison Ford, Julio Sezar, Bill Cosby, Reha Muhtar, Ernest Hemingway, Louis Armstrong, Tom Jones, Sezen Aksu, Giorgio Armani, Lady Diana, Pierre Cardin, Sylvester Stallone, Tom Cruise, Yul Brynner.

Yengeç Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkek: Yengeç erkeğine aşık olan bir kadın daima mutlu olacaktır. Tabi ki bu erkek, burcunun olumlu özelliklerini almışsa. Burçlar kuşağının en romantik burçlarından birisidir ve birlikte olduğu kadını aşka ve ilgiye doyurur. Giyim konusunda iddialı olan ve güzel olan kadınlar daima dikkatini çeker. Akrep ve Balık burcu ile uyum sağlayabilir, iyi anlaşır ve evlilik kararı alabilir.

Kadın: Aşka ve sevgiye oldukça fazla değer verir ve sadık insanlardır. Sevdiği zaman kıskanç davranabilir. Yengeç burcu kadını öylesine ilişkilerin kadını değildir ve gönül eğlendirmek isteyen erkekleri de hayatlarına sokmaz. Yengeç burcu sevildiğini duymaktan büyük keyif alır. Uyumu yakalayacağı burçlar ise Aslan ve Başak burçlarıdır.

Nelerden Hoşlanır

Metafizik ve deruni alanları ilgilerini çektikleri için bu konuda uğraşlardan çok hoşlanırlar. Ayrıca birçok Yengeç astroloji ile de ilgilenmekten hoşlanır ve keyif alır. Yemek yemeğe ve pişirmeye bayılırlar. İyi olan birçok aşçı Yengeç burcu insanıdır. Hayvanlarla ilgilenmekten hoşlanır ve evlerinde illaki bir canlı bulunur.

Etkilemenin Yolları

Yengeç burcu insanları nasıl etkilenir konusuna gelecek olursak, evcimen olduğunuzu hissettirin. Eğlence hayatı yoğun olan insanlar dikkatlerini çekmez. Sakin ve uyumlu bir yapınız varsa Yengeç insanlarını etkiniz altına alabilirsiniz. Erkekleri koruyucu, kadınlarının ise korunmaya ihtiyacı vardır. Bunları yaşamalarına izin verin. Yengeç insanlarını etkilemek istiyorsanız ne kadar ciddi olduğunuzu hissettirin.

Yengeç Burcu. Yengeç burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Yengeç burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Yengeç burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!