Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu erkeğinin en önemli fiziksel özellikleri arasında yakışıklı olmaları, uzun boylu ve kuvvetli olmaları vardır. Zaten yakışıklı olan Oğlaklar, bu özelliklerine şık giyimlerini de ekledikleri zaman aslında kadınların aradığı bir tip olduklarını söyleyebiliriz. Genel olarak siyah saçlı olurlar. Yüz hatları da gerçekten güzeldir. Vücutlarında en dikkat çekici nokta ise bacaklarıdır.

Oğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Oğlak Burcu Erkeği: Genel özellikleri arasında ise herhangi bir durumun üzerine, kendilerine olan sınırsız güvenleri ile gitmeleri vardır. Bu nedenle Oğlak erkeğine yaklaşmak biraz zor olur. Bu, neredeyse tüm erkekleri için geçerlidir. Etrafınızda sessiz, sakin, ılımlı ancak bir o kadar da güçlü bir erkek var ise, bu kesinlikle Oğlak burcu erkeğidir. Genel olarak içlerine kapalı görünürler, bu durum ancak kendilerini güvende hissettikleri zaman tersine döner. Sonucunda ise oldukça neşeli ve mutlu bir görüntü çizerler. Her ne kadar "içini" görebildim deseniz de aslında hep kendilerinden bir parçayı saklı tutarlar.

Oğlak Burcu Erkeği

Koruyucu yapıları, doğuştan gelen özellikleridir. Eğer bir derdiniz var ve bir omuza baş koymak istiyorsanız, Oğlak burcu erkeği tam aradığınız bir insandır. Bu, özellikle karşı cins için geçerlidir. Adam gibi adam arıyorsanız buyurun, karşınızda Oğlak! Tam bir baba figürüne sahip olan bu erkek bu yapının, hem olumlu hem de olumsuz özelliklerini taşımaktadır. Tam donanımlı bir otoritenin sahibidir. İnsanlar için karar vermeye o kadar niyetlidir ki, aldıkları kararların insanlar için iyi ya da kötü olduğunu bile düşünemeyebilirler bazen. Bu konuda çok inatçıdır ve aldıkları kararların sorgulanmasına çok kızar.

Birlikte oldukları insanlara "kararları ben veririm" durumunu o kadar iyi aşılamıştır ki, özellikle eşlerinin Oğlak erkeği yanlarında olmadan karar verdiklerini neredeyse hiç göremeyiz. Her alanda başarılı olmak isteyen Oğlak erkeğinin en dikkat ettikleri konular arasında birinci sırayı iş ve para, ikinci sırayı ise aşk hayatı almaktadır. Oğlak erkeğinin bu alanlardaki başarısına ortak olmak istiyorsanız, bu durum ne kadar yakın olduğunuza bağlıdır. Yani uzak iş seyahatleri konusunda sorun çıkarmanızın nedenini pek umursayacak hatta nedenini anlayacak birisi değildir. Unutmayın hayatta en önem verdikleri konuların başında iş ve para yer almaktadır.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk

Oğlak Burcu Erkeği Aşk

Oğlak burcu erkekleri kadınlar konusunda, güvenlerinin suiistimal edilmesinden ve bu konuda yaralanmaktan çok korkar. Aşk konusunda net düşüncelerini direkt olarak aktarmak onlara göre değildir. Bu durumun değişmesi için öncelikle Oğlak, partnerinin aşkına inanmalı ve onu terk etmeyeceğinden emin olmalıdır. Oğlak erkeği ile birlikte olan kadın, ilk başlarda tek taraflı bir ilişki yaşadığını düşünebilir. Oğlak burcu erkeğinin birçok ilişkisi bu durumdan dolayı son bulabilir. Ancak ilk zamanlarda birliktelikleri bitirmemiş ise, zaman ilerledikçe aslında bu durumun sanıldığı gibi olmadığı ortaya çıkar. Aşık oldukları zaman o kişiyi aşırı derece de kıskanabilirler.

Yine de Oğlak erkeğinin aşk konusunda romantik ve sıcakkanlı olduğunu söyleyemeyiz. Hoşlandıkları bir kadını elde etme becerileri çok iyi değildir. Aslında bu konuda tam bir beceriksiz diyebiliriz. Beyaz atlı prens deyimi, çoğu Oğlak burcu erkeği için geçerli değildir. Buna kanıt olarak randevuya geç gelmelerini, özel bir buluşmada almayı unutacakları bir çiçeği gösterebiliriz. Hatta partnerine, arabanın kapısını açmayı dahi akıl edemez. İnce ayrıntılara dikkat etmezler. Yine de tüm bunlara rağmen karşısındaki insana değer vermediğini düşünmek, dünyanın aslında olmadığını düşünmek kadar gereksizdir. Birlikte olduğu insana değer verir ve sonsuza kadar sadık kalır. Bütün burçlar kuşağında gizli ilişkileri neredeyse hiç düşünmeyen erkekler, Oğlak burcu erkekleridir. Yine de istisnai durumlar olabilir, bu da burçlarının diğer özelliklerinden, yükselenleri, doğum haritası, yıldızları, doğum günü özelliklerinden kaynaklanabilir. Hayatlarındaki en önemli noktanın iş olmasından dolayı erken yaşlarda evlilik yapma düşünceleri yoktur.

Oğlak burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Olumlu özellikleri: Güvenilir olmaları, planlı hareket etmeleri ve disiplinden hiçbir zaman kopmamaları olumlu özellikleri arasındadır. Hırslı olmaları en büyük artıları diyebiliriz.

Oğlak burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Olumsuz Özellikleri: Biraz sert olmaları, geleneksel davranmaları ve iyimserlikten uzak yapıları olumsuz özellikleri arasındadır. İnatçıdır ve dediği olsun ister.

Burçlarla uyumu

Oğlak burcu erkeklerinin diğer burçlardan en iyi uyum sağlayacakları burçlar ise Boğa, Başak ve Yengeç'tir. Bu burçlar ile gayet iyi anlaşır. Hatta bu burçlardan bir kadın ile birlikte gayet uyumlu bir ilişkileri olabilir. Özellikle Boğa burcu kadını ile aralarındaki duygusal bağ ne kadar kuvvetli olursa, birliktelikleri de o kadar sağlam olur. Bunun nedeni ise bu erkeğin çok fazla duygusal olmasıdır.

Oğlak erkeği bir kere sevdi mi, o kişi için yapmayacakları şey yoktur. Sürekli destek çıkan yapıları vardır ve asla ayrılık kelimesini ağızlarına almazlar. Yine de başta söylediğimiz gibi utangaç ve çekingen yapılarından dolayı kendilerini ifade etme konusunda sıkıntılar yaşayabilirler.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Oğlak Burcu Erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır; asi olmayan, uyumlu ve sakin bir yapısı olan kadınlardan hoşlanır. Ayrıca kıyafet konusunda dikkatli olan, giyimine önem veren kadınlarda dikkatlerini çeker. Öncelikle uyum, daha sonra güzellik önemli Oğlak erkeği için.

Nasıl etkilenir?

Oğlak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Oğlak erkeği nasıl etkilenir; İşkolik olun, böylelikle Oğlak Erkeği sizden büyük ölçüde etkilenir. Boş gezenlerden uzak dururlar. Tutarlı olun, lüks yerlerde gezen biriyseniz baştan kaybedersiniz. Yine de hayatlarına biraz heyecan katın. Oğlak erkeklerinin ne kadar büyük bir insan olduklarını ve değerli olduklarını söyleyin. Hayata karşı ne kadar ciddi olduğunuzu hissederse büyük ölçüde etkilemiş olursunuz.

Nelerden hoşlanır?

Oğlak burcu erkeği nelerden hoşlanır; gezmeyi ve kendini geliştirmeyi sever. Doğrucu olmaktan hoşlanır, yalana gelemez. İş hayatlarıyla ilgilenmek bu alandan hobiler edinmek en çok sevdikleri şeyler arasındadır.

Hediye seçimi

Oğlak burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız, maddiyata dayalı olması gerekiyor. Yani pahalı ya da değerli hediyeler almalısınız. Bunlar antika paralar ve tarihi eşyalar olabilir.

Oğlak burcu erkeği. Oğlak burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.