Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yüz hatlarının güzel ve yerli yerinde olması en önemli fiziksel özellikleri arasındadır. Tıpkı erkeği gibi güçlü ve kuvvetlidir. Bacakları gerçekten iyi olan Oğlak kadınlarının manken olabilme özellikleri yüksektir. Saçları gür ve bakımlıdır. Kadınlarının çok uzun boylu olduklarını söyleyemeyiz ancak bacakları uzundur. Yapıları genel olarak incedir, kilolu oldukları pek görülmez. Çene yapıları ise oldukça belirgindir.

Oğlak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Oğlak Burcu Kadını: Oğlak burcu kadınlarının güçlü kişilikleri vardır ve kendileri de bunun farkındadırlar. İçlerinde bulunan enerjilerin sürekli kendileri için engel teşkil ettiğini bilir. Hayatlarını olumlu veya olumsuz olarak değiştirecek, uç noktada ki maceraların kadını değildir. Hayattan istedikleri tek şey, gerçek bir aşk. Oğlak burcu kadınlarının aşk hayatı söz konusu olunca, gelip geçici heveslere yer vermez. Onunla birlikte olan erkek eğer ciddi düşünmüyorsa, en iyisi Oğlak kadınını unutmasıdır. İlişkilerinde ya da normal yaşantılarında yaşayacakları bir hayal kırıklığı hayatlarının alt üst olmasına yeter.

Oğlak Burcu Kadını

Erkekler genel özellikleri bakımından fazla zeki olmayan, hırslı kadınları tercih eder. Aynı zamanda elinden tutulacak, yapısı kırılgan olan kadınları ararlar. Oğlak burcu kadını da bu özellikleri taşımaya çalışır. Aslında bu bir aldatmacadır, sadece istedikleri erkeği elde edene kadar zayıf, koruyucusunu bekleyen bir kadın gibi davranırlar. Sonucunda istedikleri erkeği elde ettikten sonra değişir ve partnerini hayal kırıklığına uğratır. Tıpkı ev kedisi gibi uysal ve sevimli görünür sonrasında bir kaplana dönüşebilir. Yine de bu aldatmaca her zaman başarıyı getirmez, ayrılık gecikmez. Uzun bekleyişten sonra bu hassas yönleri, kalbinin içlerinde şanslı olmayan ve tek başına bir "harika kadın"a dönüştürür. Sevdiği zaman kıskanç olduklarını söyleyebiliriz, bu da erkeğini bunaltabilir.

Oğlak Burcu Kadını Aşk

Oğlak Burcu Kadını Aşk

Oğlak Burcu Kadını yaşantıya bağlıdır. Aşk hayatlarında romantizme inanır. Olumsuz durumlardan ve olaylardan son derece nefret ederler. Fırtınalı aşk hayatları onlara göre değildir. İlişkilerinin uzun süreli olmasını ister ve zaten bir erkeği elde etmek istiyorsa çoğu kez başarılı olabilir.

Oğlak kadınları duygularını göstermekte çekingen olabilir. Bu nedenle kendilerinin yanlış anlaşıldığını düşünür. Sağlık konusun da dikkatli ve zinde görüntü çizerler. Ancak hayal kırıklığına uğradıkları zaman duygusal ve ruhsal sorunlar yaşayabilirler. Bunun nedeni ise her hangi bir olumsuz durumu içlerine atmaları ve sessiz kalmalarıdır. Çekingen davranışları üst seviyede olan Oğlak burcu kadınları fiziksel ilişkilerde yeterli derecede faydalı olamayabilir. Yine de bu alanda sevgisine inandığı ve aşırı güvendiği partnerine fedakar davranışlar sergileyebilir.

Ev sahibi olma konusunda Oğlak kadınları mükemmele yakındır. Çok iyi yemek yapar ve sohbet yetenekleri de gelişmiştir. Organizasyon yetenekleri o kadar iyidir ki hayran olmak istersiniz. Hiçbir zorluktan kaçmaz ve birlikte olduğu kişinin başarılı olması için son derece hırslıdır.

Oğlak burcu kadınlarını evlilik hayatlarında en çok mutlu eden şey ise sürekli olarak sevildiklerini hissetmeleri olacaktır. Partnerleri her zaman onları sevdiğini, ne kadar değerli olduğunu, özel olduğunu söylemelidir. Eğer bir erkek, Oğlak burcu kadınının kalbini kazanmayı başardıysa, belki de ömürlerinin sonuna kadar kendileri için her şeyi yapacak bir kadın kazanmış olurlar. Oğlak burcu kadınları çok tutkulu bir eş olabilir.

Oğlak burcu kadınları para konusunda aşırı tutumludur. Gereksiz ve fazla harcamaları savurganlık olarak görür. Kariyer yaşantıları onlar için çok önemlidir ve bu konuda engellendiğini hissetmek istemez. Organizasyon işlerinde yetenekli oldukları için bu alanda başarılı olabilirler. Ayrıca hem politika da hem de bilimsel alanda yeteneklidir.

Oğlak burcu kadınlarının özellikle dış görünümleri dikkat çekicidir. En başta da bacakları. Kendilerini bakmayı sevdikleri için, karşı cins için oldukça çekici gelebilirler. Dişleri ise dikkat çekecek kadar büyük olabilir. Gözleri de ön plandadır. Aynı zamanda saçları ise gür ve güçlüdür.

Sağlık konusunda genel olarak romatizma ve eklem ağrıları gibi sorunlar ile karşılaşabilirler. Özellikle spor yapmayı seven Oğlak burcu kadınları dizlerine ve kemiklerine dikkat etmelidir. Yaş olarak ilerledikçe daha sağlıklı bir yapıya sahip olurlar. Aslında burçlar kuşağının en sağlıklı burcudur Oğlak.

Oğlak burcu kadınının olumlu özellikleri

Olumlu Özellikleri: güvenilir olmaları vardır. Aldığı kararların arkadasın da durur, özenlidir ve sabırlı davranır. Her şeyin düzenli olmasını ister. Aşırılıktan hoşlanmaz.

Oğlak burcu kadınının olumsuz özellikleri

Olumsuz Özellikleri: kesin kararlı olmaları, iyimser olmamaları ve pinti olmaları olumsuz özellikleri arasındadır. Aldıkları bir kararı kolay kolay değiştirmezler. Bakışlarından dolayı çoğu insan katı yürekli olduklarını düşünebilir.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Oğlak burcu kadınları nasıl bir erkeklerden hoşlanır; bakımlı, yakışıklı ve duygusal erkeklerden hoşlanır. Düzenli bir hayatı olan ve iş hayatında başarılı olan erkeklere, dayanamazlar. Gördükleri zaman içlerinde volkan patlaması yaşatacak erkeklerden hoşlanırlar.

Nasıl etkilenir?

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Oğlak burcu kadını nasıl etkilenir? Etkileme yolları nelerdir? Öncellikle iş sahibi olmanız ve çalışmayı sevmeniz en büyük etkenlerden birtanesi. Bunların dışında evcimen olmanız, giyiminize özen göstermeniz ve savurgan olmamanız gerekli. Hediyeler ve bir demet çiçek onları etkileme de iyi rol sahibidir.

Nelerden hoşlanır?

Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır? Tıpkı burcunun erkeği gibi seyahat etmeye bayılır. Gezmek, yeni yerler keşfetmek ve sonucunda kendini geliştirmek ister.

Hediye seçimi

Oğlak burcu kadınına hediye almak istiyorsanız, puf terlikler alabilirsiniz. Bunun haricinde antika eşyalara düşkün oldukları için, seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz. Ayrıca Oğlak burcunun rengi koyu kahverengi olduğu için, bu renkte bir takı kutusu da alabilirsiniz. Eğer parfüm almak istiyorsanız, klasik olmalı, özellikle fransız kokularını tercih edebilirsiniz.

Oğlak burcu Kadını. Oğlak burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.