Oğlak Burcu Erkeği Burç Uyumu

Oğlak burcu erkeği ve koç kadını aşk uyumu

Koç kadını ile yaşayacağınız birliktelikte çok fazla enerjiye ihtiyacınız olur. Koç kadınının atılgan ve ateşli olduğunu söyleyebiliriz. Siz doğuştan lider özelliklere sahipsiniz. Hayatın her alanında bu şekilde davranmak istersiniz. Bu durum evliliğinize de yansıyacağı için, Koç kadını bu konu da size sorunlar çıkartabilir. Fiziksel ilişki konusunda hiç itirazları olmaz diyebiliriz.

Oğlak burcu erkeği ve boğa kadını aşk uyumu

Boğa kadını için, evcimendir diyebiliriz. Ciddiyet onlar için çok önemlidir ve yere sağlam basarlar. Söz konusu aşk ve evlilik olunca, ciddiyetleri bu alana da yansır. Eğer sizinle birlikte olmaya karar verdiyse, ilişkinizin ne kadar uzun süreceğini kestirmek zor. Belki de sonsuza kadar sürebilir, kim bilir? Fiziksel ilişki konusunda hiçbir beklentiniz, karşılıksız kalmaz.

Oğlak burcu erkeği ve ikizler kadını aşk uyumu

İkizler burcu kadını ile birlikteliğiniz çok ilginç olacağını söyleyebiliriz. Öncelikle şunu bilmenizde yarar var, İkizler kadını, pek tek eşliliğe yanaşmaz ve birden fazla sevgilisi olabilir. Hayatlarını hızlı yaşamak ister. İkizler kadını çekici ve değişkendir.

Oğlak burcu erkeği ve yengeç kadını aşk uyumu

Yengeç burcu kadını genel olarak duyguları ile hareket eder. Duygusal olarak sürekli değişim içerisinde olurlar ve huysuz davranabilirler. Söz konusu ruhsallık olunca, daha önce neler olacağını kolay kolay kestiremezsiniz. Yengeç kadını güvende olmaya çok ihtiyaç duyar. Eğer bu kadın ile birlikte olursanız, sözünü dinleyecek ve daima yanlarında olacak kişiyi bulmuş olacaktır Yengeç kadını. Oğlak burcu erkeği, birlikteliklerini yöneten kişi olmayı ister. Zor olan ise bu erkeğin kendini aşka vermesi.

Oğlak burcu erkeği ve aslan kadını aşk uyumu

Aslan burcu kadını yerinde duramayan ve ateşli bir kadındır. Bu özellikleri ile kolayca sizi baştan çıkarabilir. Siz, Aslan kadınını kontrolünüz altına almak isteyeceksiniz ancak, girişiminiz başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Centilmen bir erkek olduğunuz için kendisine nasıl davranılmasını istiyorsa, o şekilde davranmakta zorluk çekmezsiniz. Sizinle ilgili düşüncelerini gizleyemez, bunun nedeni ise duygularına hakim olamamaları.

Oğlak burcu erkeği ve başak kadını aşk uyumu

Başak burcu kadınlarının ayakları yere basmayı bilir, sabırsız ve kötü huylu değildir. Sizin, karşı cinsten istediğiniz tüm özellikleri kolaylıkla karşılar. Başak burcu kadını ile birlikteliğiniz varsa, size sadık olacak kişiyi buldunuz demektir. Kaçamaklar, Başak kadınına göre değildir. Ayrıca kariyer yaşantınızda size her zaman destek olacak ve yardımcı olacaktır. Genel olarak güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Oğlak burcu erkeği ve terazi kadını aşk uyumu

Terazi burcu kadını ruhsal olarak sürekli değişim gösterir. Bunun sonucunda çözülmesi zor bir kişilik izlenimi yaratırlar. Eğer Terazi kadını ile bir ilişkiniz varsa ve uzun sürmesini istiyorsanız, onu değiştirmeye çalışmayın. Ne kadar zorlarsanız zorlayın, başarısız olursunuz. Biraz da patavatsız olduklarını söyleyebiliriz. Evlilik hayatınızda da sizinle pek ilgileneceklerini söyleyemeyiz. Bu nedenle birlikteliğiniz ne iyi ne de kötü olur.

Oğlak burcu erkeği ve akrep kadını aşk uyumu

Akrep burcu kadını için tam olarak aksiyon dolu diyebiliriz. Onunla birlikte olduğunuz zamanlarda sürekli huzursuz ve rahatsız olabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki aksini sürekli özleyeceksiniz. Çoğu insan sizin sevgili olduğunuzu bile anlayamaz. Sizin yaşam tarzınız ile Akrep burcu kadınının yaşam tarzı pek birbirine uymaz. Tüm bunlar birleşince, birlikteliğinizin uyumsuzluk içerisinde olacağını söyleyebiliriz.

Oğlak burcu erkeği ve yay kadını aşk uyumu

Yay burcu kadını neredeyse sizinle aynı özellikleri taşımaktadır. Duygusal olarak, hiçbir ihtiyacınızın karşılıksız kalmayacağını bilmelisiniz. Gerçeklerin peşindedir ve yalandan nefret eder, söylemekten ve söylenmesinden. Genel olarak iyi bir ilişki yaşayabileceğinizi söyleyebiliriz, tabii, birkaç şeye dikkat etmelisiniz. Özellikle para konusunda savurganlık göstermemeye.

Oğlak burcu erkeği ve oğlak kadını aşk uyumu

İkinizde özgürlüğünüze düşkünsünüz ve birbirinize bağlılık göstermeniz neredeyse imkansız. İlk zamanlarda aranızdaki aşkın ne kadar kuvvetli olduğunu düşünebilirsiniz ancak, ilerleyen zamanlarda bu durum tersine dönecektir. Yine de orta dereceli bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Oğlak burcu erkeği ve kova kadını aşk uyumu

Sizin tam tersiniz diyebiliriz, Kova burcu kadını için. Siz içe dönük, o dışa dönük. Siz tek eşli olmayı tercih edersiniz ve o kişiye ait olduğunuzu düşünürsünüz. Ya o? Asla birine ait olduğunu düşünmez, bunu sorun yaptığınızda ve onu kıskandığınızda yapacağı tek şey vardır, o da sizi terk etmek. Genel olarak uyumsuzluk içerisinde bir ilişki olduğunu söyleyebiliriz.

Oğlak burcu erkeği ve balık kadını aşk uyumu

Balık burcu kadını çekici ve sıcakkanlıdır. Kendisine koruyucu arar, sizde bunu seve seve yapar, ona yol gösterirsiniz. Bu da Balık kadınının fazlaca hoşuna gider. Birlikte uyum içerisinde olacağınızı söyleyebiliriz. Ev ve iş hayatında hiç zorluk çıkarmaz.

Oğlak burcu erkeği burç uyumu. Oğlak burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.