Oğlak Burcu Sağlık

Oğlak burcu insanları sağlık konusunda öncelikle gözlerine dikkat etmelidir. Nedeni ise, alınlarının geniş olması ve gözlerinin daha fazla ön plana çıkması. Bu nedenle ufak tefek göz kazaları yaşayabilirler. Ayak yapıları biraz büyük olan Oğlaklar bu bölgelere de dikkat etmelidir. Kambur olma eğilimleri vardır.

Oğlak Burcunun Hastalıkları

Kemikleri, dizleri ve eklem bölgelerini yöneten Oğlak burcudur. Bu nedenle Oğlak insanları diz rahatsızlıkları, özellikle romatizma ve eklem iltihabı rahatsızlığına yakalanabilirler. Özellikle erkekler, futbol ve basketbol oynuyor ise dizlerine dikkat etmeli. Kadınları ise, koşu yapıyor veya salonda spor yapıyorsa da eklem bölgelerine ve dizlerine dikkat etmelidir.

Pek kilo sorunu olmayan Oğlak yine de yağlı yiyeceklerden uzak durmalıdır. Alacakları fazla kilolar zaten hassas olan kemiklerine iyi gelmeyebilir. Ayrıca kendilerini taşımak ile sıkıntıları olacağından kambur olabilirler. Yaşları ilerledikçe daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilir Oğlak burcu insanları. Mideleri de oldukça sağlamdır.

Oğlak burcu sağlık. Oğlak burcunun sağlığı. Oğlak burcunun hastalıkları.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!