Oğlak Burcu Günlük Fal

24 Temmuz 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Fal:

Oğlak Burcu Günlük Fal Hürriyet

Herkesi memnun etmek zorunda hissedebilirsiniz. Meydana gelmek üzere olan değişiklikler sizi heyecanlandırabilir. Herkesin mutlu olabilmesini sağlayabilecek planlar için boş zaman yaratmanız gerekebilir. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için bazı kişilerle iş birliği yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Fal Milliyet

Evliliğinizle ilgili hoş gelişmeler olabilir. Paylaşımlarınızın artacağı sevgi bağınızın güçleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz çok etkili olabilir. Öte yandan iş yerinde sözleşmeler ve anlaşmalara dair hareketlilik yaşayabilirsiniz. Toleranslı olmak hedeflerinize ulaşma noktasında yararlı olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal Sabah

İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Fal Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Fal Vatan

Partnerinizle aranızda diğer herşeyi unutturacak güzellikte bir etkileşim olacak bugün. Anlayış, hoşgörü, yakınlaşma ve gerekiyorsa da bağışlama için gayet uygun bir gün olacak. Bırakın kontrol bugün biraz da onda olsun.

Oğlak Burcu Günlük Fal Takvim

SEBEPSİZ bir şekilde hırçınlaşıp, çatacak insan arıyorsunuz. Özellikle araç kullanan Oğlaklar sakin olmaya çalışın. Açık havada bulunun..

Oğlak burcu günlük fal. 24 Temmuz 2014 Perşembe Oğlak burcunun günlük falı.
24 Temmuz 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları:

21 - 27 Temmuz Haftası: Tarot kartlarınız: Asilan - Adalet - Ermis Sadece gevsemek istiyorsunuz ve kendinizi soyutlayip sadece sevdiklerinize bas basa kalmak iç...

21 - 27 Temmuz: Bu dönemde karşıt burcunuz Yengeç’te oluşan kalabalık yeni bir tutum belirlemek ve düşüncelerinizi gözden geçirmek açısından önemli koşullar getiriyor. Yaklaşık...

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!