Oğlak Burcu Günlük Fal

21 Ağustos 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Fal:

Oğlak Burcu Günlük Fal Hürriyet

Herkes fikirlerinizde aklı ve dehayı görmeye başlıyor. Sıra, bu fikir alışverişlerini teoriden pratiğe dökmeye geldi. Tüm burçlar için gün geneli: Hayatlarımızda yapmak istediğimiz değişikliklerin veya ilerlemek istediğimiz konuların istenilen şekilde ilerlemesini sağlayacak rüzgar arkamızda! Dolayısıyla, hayat değiştirici (ev, iş, okul, özel yaşam v.b alanlarda)düşünceler ve planlar dikkat gerektiriyor. Gaza basıyor, vites yükseltiyor ve engelsiz şekilde ilerliyoruz. Tek sorun hangi plan ve projeyi ön plana almak gerektiğine karar vermek olacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün iş yerinde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatleri elinizdeki rutin işlere halletmeye açısından daha uygun olacak. Çünkü öğleden sonra denge konuları ağırlık kazanabilir. İş ortamınızdaki tartışmalara karşı hassas davranma eğiliminde olabilirsiniz. Herkesi adına uzlaşma ve uyum sağlama görevini üstünüze alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal Sabah

Mesleki anlamda iyi bir dönemimdesiniz ve bazı problemlerin kendi içi bünyesinde çözüldüğünü göreceksiniz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak. . Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir gün. İş yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Fal Vatan

Bugün çalışmaktan, üretmekten, yaptıklarınızın diğer insanlara da fayda sağlamasından hoşnutluk duyacaksınız. Her ne kadar paylaşımcı olabilmek önemli olsa da siz yine de kendi faydanızı da dikkate almaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Fal Takvim

Duygusal ilişkilerinizde yapıcı olmak size bağlı. Bu durumdan hoşnut olamasanız da denemelisiniz. Keşke kelimesi kullanmak istemiyorsunuz. İşlerinize ayrı bir özenle sarılacağınız gündesiniz.

Oğlak burcu günlük fal. 21 Ağustos 2014 Perşembe Oğlak burcunun günlük falı.
21 Ağustos 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları:

18 - 24 Ağustos Haftası: Tarot kartlarınız: Mahkeme - Araba - Asilan Is ortaminda birçok degisiklik yapma firsati yakalayacaksiniz ve bu alanda kendinizi ortaya ...

18 - 24 Ağustos: Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler sizi bağlayan koşullara ve bir ölçüde gurur ve endişe kaynağı yaptığınız durumlara işaret ediyor. Miras, finansal konular s...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!