Oğlak Burcu Günlük Fal

1 Ağustos 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Fal:

Oğlak Burcu Günlük Fal Hürriyet

Düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz, ancak araştırmadan belli konulara dahil olmamanız gerekiyor. Gereksiz risk almamak kaydıyla maddi kazanç elde edebilecek durumlar gerçekten mevcut. İkili ilişkilere odaklanın, ama sizi ikilemde bırakacak duygulardan arınmaya çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Fal Milliyet

Yabancılarla, eğitimle ilgili konular, yolculuklar gündeminizin üst sırasında yer alabilir. Yurtdışından beklediğiniz bir haber nihayet gelebilir. İşlerinizle ilgili yerel sınırları aşmanızı sağlayacak bir teklif almanız mümkün gözüküyor. Seyahat planlarınızın rotası değişebilir. Kişisel gelişim ve farkındalık konularında ilerleme kaydedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal Sabah

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, sizin kombinasyon burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Fal Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Fal Vatan

Fikir alışverişleri için, birilerinden danışmanlık almak ya da üzerinde çalıştığınız konuda bir uzmanın görüşlerine başvurmak için elverişli bir gün olabilir. Ancak konu her ne ise her açıdan değerlendirmeyi de ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu Günlük Fal Takvim

HER şey yolunda giderken, birden tersine dönebilir. Önemli yada önemsiz saklamanız gereken sırlarınızı başkalarıyla paylaşmayın.

Oğlak burcu günlük fal. 1 Ağustos 2014 Cuma Oğlak burcunun günlük falı.
1 Ağustos 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları:

28 - 3 Ağustos Haftası: Tarot kartlarınız: Azize - Denge - Ay Sahte arkadasliklara dikkat etmelisiniz çünkü soru çikartabilirler. Is: Mutsuzlugunuzu baskalarind...

28 - 3 Ağustos: Bu yeni dönemde sizi ortaklaşa konularda ve başkaları ile olan ilişkilerinizde meşgul eden durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aslan burcunda gerçekleşen Jüpiter’li...

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!