Oğlak Burcu Günlük Fal

26 Eylül 2016 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Fal:

Oğlak Burcu Günlük Fal Hürriyet

Sezgisel anlamda ve fiziksel olarak yepyeni bilgiler öğrenebileceğiniz bilgi akışının hızlandığı günlerdesiniz. Kozmik sarsıntılar istikrarsız durumlara rağmen, şanslı tesadüfleri de akla getiriyor. Biraz daha esnek olmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.
Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir.
Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.
Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün finansal konularda stresler yaşayabilirsiniz. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için sorumluluk alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için alternatif konulara yönelebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha gerçekçi yaklaşmak durumunda kalabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal Sabah

Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve birlikte çalıştığınız kişilerin, belli bir potansiyeli olsun istiyorsunuz. İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay bir olay değil. Stresten kaynaklanan baş ağrılarınız olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal Sözcü

İlişkinizin veya ortaklığınızın güven duygusunu yineleyebilecek ortamlar yaratıp, küçük jestlerle ne kadar uyumlu ve huzurlu olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Küçük bir pasta veya bir şampanya ile bunu başarabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal Vatan

Sosyal hayatınız, yakın çevreniz ve arkadaş gruplarınız ile iç içe girdiğiniz günler yaşıyorsunuz. Bu kadar hareketlilik güzel ancak madem bir aradayız işe yarar işler üretelim, boşa vakit harcanmasın diye düşünebilirsiniz. Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Günlük Fal Takvim

Oldukça kararlı olacağınız bir gün. Bazı kararlar alacaksınız. Bu kararlarınız size biraz özgüven katacak.

Oğlak burcu günlük fal. 26 Eylül 2016 Pazartesi Oğlak burcunun günlük falı.
26 Eylül 2016 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları:

26 - 2 Eylül Haftası: Oğlak Burcu haftalık burç yorumu güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin....

26 - 2 Eylül: Haftanın ilk günlerinde iş hayatınızda ve özellikle ortaklaşa konular içinde kendinizi şanslı bulabileceğiniz zamanlar var. Bu dönemde evlilik ve işbirlikleri s...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!