Akrep Burcu

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep burcunun yönetici gezegeni hem Mars hem de Plüton’dur. En önemli özellikleri kararlı olmaları ve inceleme yeteneklerinin üst düzey olmasıdır. Hayattaki en büyük amaçlarından birisi de zengin olmaktır. Akrep burcunu anlatacak en iyi kelime ise "tutku"dur. Acıma duygusu fazla gelişmiş değildir bu onlar için negatif özelliktir.

Yönetici gezegenlerinden dolayı savaşı ve kavgayı temsil eder. Özgürlüğüne önem verir ancak yalnız kalmak ve serbest olmak kimi zaman Akreplere acı verir. Bu burcun en belirgin özelliği sert davranışlarıdır bu durum ancak yaşları ilerlediği zaman değişir. Sağlık konusunda özellikle sinsi hastalıklara dikkat etmeleri gerekir. İş hayatlarında sıkılgan bir yapıları vardır, ancak para onlar için çok önemlidir.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkekleri birçok insan için ilgi çekicidir. Grubunun Su olmasından dolayı derin hislere sahiptir. Analiz etme yetenekleri üst seviyededir. Bu sayede çevresinde bulunan insanları kolayca analiz eder ve inceler. Kendi başlarına kararlar alır ve yanılmaz.

Yapmak istediği bir şeyi mutlaka yapar. Aşk hayatında belki iyi belki de kötü özellikleri olarak görülen durum ise asla arkalarına bakmamalarıdır. Bir ilişki bittiyse, bitmiştir Akrep burcu erkeği için. En olumlu özellikleri arasında duygularının güçlü olması, amaçlarına bağlı olması ve kararlı olması vardır. Olumsuz özellikleri arasında gizli bir yapılarının olması, inatçı olması ve fevri davranması vardır.

Akrep Burcu Kadını

Sürekli dikkatli, gururlu bir kadın mı aranıyor işte Akrep burcu kadını. Arkadaşları ve dostları onlar için çok önemlidir ve bu kişiler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmazlar. Bu konuda belki de tek olumsuz yönleri o insanlardan içten içe kendilerini üstün tutmalarıdır. Alçakgönüllüdürler ancak kimi zaman bu durum tersine dönebilir.

Akrep burcu kadınlarının hayata karşı bakış açıları diğer insanlara göre farklıdır. En önemli düşünceleri hep ya da hiçtir. Bir şeyi elde etmek istiyorsa tamamını elde etmelidir yoksa az da olsa elde ettiği şeyin, onun gözünde hiçbir değeri yoktur. En olumlu özellikleri arasında anlayışlı olmaları, güçlü sezgileri ve ince düşünceli olmaları vardır. Olumsuz özellikleri arasında ise kıskanç olmaları, kuşkucu olmaları ve kendi başlarına hareket etmeleri vardır.

Akrep Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Akrep olanların özellikleri; güzellik ve yakışıklılık en önemlisidir. Anlaşılması kolay olmayan insanlardır. Kendilerine olan güvenleri en üst seviyededir. Sakin bir yapıları vardır. Analiz etme yetenekleri oldukça gelişmiştir. Eleştirici ve şüpheci davranırlar.

Akrep Burcu Ünlüleri

M.Kemal Atatürk, Mesut Yılmaz, Alain Delon, Rocak Hudson, Martin Luther, Pablo Picasso, Indra Gandhi, Necmettin Erbakan, Nazlı Ilıcak, Süleyman Demirel, Dostoyevski, Alfred Nobel, Diego Maradona, Prens Charles.

Akrep Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkek: Akrep burcu erkekleri birçok özellikleri ile çoğu kadının nefesini kesebilir. Oldukça çapkındır ve yanlarından kadınlar hiç eksik olmaz. Kadınları büyüleyebilirler. Çekim güçleri o kadar iyidir ki, elde etmek istediği kadını bir şekilde kendilerine aşık ederler. İlişkilerinde çokta kıskanç davranırlar. Aşk hayatında en iyi uyum sağlayacağı burç, Aslan burcudur. Bunun dışında evlilik yapabileceği burçlar ise, Aslan, Başak, Boğadır. Sevdiği zaman her şeyi ile partnerinin olur.

Kadın: Akrep burcu kadını aşk hayatında, uzun ilişkilerin insanlarıdır. Ciddi ve beyefendi insanların kendilerine yaklaşmalarına izin verirler. Karşındaki insanın neredeyse düşüncelerini okurlar. Ayrıca fiziksel ilişki konusunda gerçekten tecrübeli değilseniz Akrep burcu kadını ile asla boy ölçüşmeyin. Akrep ve Balık burçları ile iyi anlaşır. Akrep kadınlarının çokta duygusal olduğunu söyleyemeyiz.

Akrep Burcu Nelerden Hoşlanır

Gizemli konularla ilgilenmekten hoşlanır. Kimsenin yapamadığı ve kimsenin gidemediği yerlere gitmek ister. Politika konularıyla ilgilenmekten de hoşlanırlar. İnsan ruhuyla ilgili birçok konu ilgilerini çeker. Giyim ve kıyafet konusunda da çok iyidir. Alışveriş yapmaktan çok hoşlanır.

Akrep Burcunu Etkilemenin Yolları

Akrepleri nasıl etkileyeceğiniz konusuna değinecek olursak, kendilerini olduğu gibi kabul eden ve onları değiştirmeye çalışmayan insanlardan etkilenir. Etkilemenin en önemli kuralı, Akreplerden daha zeki olduğunuzu belli etmeyin ve sizi yönetmesine az da olsa izin verin. Saldırgan ve sinirli olmayın, uyumlu ve yumuşak bir yapınız varsa sizden aşırı derecede etkilene bilir. Her şeyinizle onun olacağınızı Akreplere hissettirin.

Akrep Burcu. Akrep burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Akrep burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Akrep burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!