Aslan Burcu

Aslan Burcu Genel Özellikleri

Etrafınız da yaşam enerjisi dolu, dolu olan, canlı kişiliği olan, kıpır kıpır bir insan varsa o kişi büyük ihtimalle Aslan burcudur. Aslan burcu insanlarını anlatacak diğer kelimeler ise cesaretli olmaları, asalet sahibi olmaları ve cazibeli olmalarıdır. Gözleri ışıl ışıldır ve kolay kolay insanlar Aslan burcunu reddetmez. Özellikleri o kadar seçkindir ki, burçlar kuşağından Aslan burcuna benzeyen pek az burç vardır. Söz konusu giyim olduğu zaman, sınırsız para harcayabilir. Çokta güzel giyindiklerini söyleyebiliriz.

Olumlu özelliklerinin yanında tabi ki de olumsuz özellikleri de var. Bunların içerisine kibirli oluşlarını, küstah olmalarını ve kendini beğenmişliklerini katabiliriz. Sevdikleri insanları asla yarı yolda bırakmaz. Espri yetenekleri de gelişmiştir. Sağlık konusunda genellikle ruhsal sıkıntılar yaşarlar.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkekleri gururlarına fazlaca düşkündür. Övgü o kadar çok hoşlarına gider ki, o anın tekrar yaşanması için ellerinden geleni yapar. Diğer insanlardan kendilerini her zaman üstün görür. Ne kadar üstün olduğunu da insanların söylemesini ister. Öfkelerini bastırmaları ile bir takım sorunları vardır. Öfkeleri aşırılığa kaçabilecek kadardır neyse ki uzun sürmez.

Yardımsever ve iyi niyetlidir. Heyecanları her zaman üst seviyededir. Yaratıcılık Aslan burcu erkeğini anlatacak en iyi kelimelerden birisidir. Oldukça da güçlüdür. Olumsuz özellikleri arasında kabadayı ve züppe davranışları, fikirlerinin sabit oluşu ve iktidar olma istekleri vardır.

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadınları doğrucudur. Yalan söylemekten ve söylenmesinden nefret eder. Hatta yalan söyleyen kişiyi kolaylıkla hayatından çıkarabilir. Mert yüreklidir ve çevresindeki insanların da aynı özellikte olmasını ister. Rol yapmayı da çok sever. Bunun sebebi ise hayatı tiyatro gibi görmeleridir. Neşeli oldukları zaman çevresindeki herkesi kolayca büyüler.

Dostlarını özenle seçer. Zaten Aslan burcu kadını ile arkadaş olan insanlar ne kadar şanslı olduğunun farkındadır. Fazla sadık yapıları vardır. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz. Olumsuz özelliklerinin arasında hoşgörüsüz olmaları vardır ve insanlardan kendini her zaman üstün görür.

Aslan Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Aslan olanların özellikleri; cesur ve dayanıklı yapıları vardır. Ayrıca duygusal ve romantik olmayı tercih ederler. Umursamaz hareketli vardır. Pahalı olan her şeye karşı düşkünlükleri vardır. Özgüvenleri oldukça yüksektir ve eli açık insanlardır.

Aslan Burcu Ünlüleri

Napoleon Bonaparte, Sibel Can, Alfred Hitchcock, Robert De Niro, Uğur Mumcu, Bill Clinton, Mata Hari, Madonna, Gönül Yazar, Ahu Tuğba, Arnold Schwarzanager, Benito Musslini, Coco Chanel, Debussy, Fidel Castro, Alexander Dumas.

Aslan Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkek: Aslan burcu erkeği aşk hayatında sahiplenicidir ve üstün kişi olmayı tercih eder. Birlikte olduğu kadın ya her şeyi ile onunla olmalıdır ya da hiçbir şeyiyle. Gerçekten aşık olduğunu hissederse, hiçbir engel Aslan erkeğini durduramaz. Birlikte olduğu kişi onunla cennette olduğu ve gerçekten mutlu olduğunu hisseder. Uyum içerisinde olacakları burçlar ise Yay ve Koçtur. Evlilik için pek acele etmezler.

Kadın: Aslan kadını çekici, tutkulu ve ateşlidir. Bütün bu özelliklerini aşk hayatında kullanmaktan çekinmez. Aslan burcu kadınını elde etmek çok ama çok zordur. Gerçekten mücadele etmek ve kalbini kazanmak gerekir. Ancak iş, elde ettikten sonra da bitmez ve sürekli mücadele etmek gerekir. Aşk hayatlarında, fiziksel ilişkiyi yoğun bir şekilde yaşarlar. Sevdiği zaman, kıskanç olduklarını söyleyebiliriz. Başak, Terazi ve Koç burcu ile anlaşır ve uyumu yakalayabilir.

Aslan Burcu Nelerden Hoşlanır

Sanat ve siyaset ile ilgilenmekten hoşlanır. Bu alanlarda özellikle sosyal olarak aktiftirler. Lüks ve konfor içinde yaşamaktan hoşlanır. Spor ile ilgilenmekten çok zevk alırlar. Gezmeye ve eğlenmeye bayılır. Tasarım işi ile uğraşmaktan da hoşlanırlar.

Aslan Burcunu Etkilemenin Yolları

Aslan burcu insanlarının etkileyemediği insan yok denecek kadar azdır. Peki, siz onlar nasıl etkilenir biraz bahsedelim. Öncelikle, kişilik olarak çok güçlü olduğunuzu hissettirin. Aslında paraya düşkünlüklerinden dolayı, Aslan burcu insanlarını etkilemek biraz masraflı olur. Cömert olun. Ona değer verdiğinizi belli edin ve sürekli arayıp sorun.

Aslan Burcu. Aslan burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Aslan burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Aslan burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!