Terazi Burcu

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Terazi burcu dengeyi temsil etmektedir. Tamam, bunu kabul ediyoruz ancak tam tersi özellikleri olan Terazi burcu insanları da bulunmaktadır. Gözünüzün önüne Terazinin iki kefesini getirin, anlatmak istediğimi daha iyi anlayacaksınız. En belirgin özellikleri sempatik olmaları, çekici olmaları, akıllı olmaları ve diğer insanlarla uyumu vardır.

Sabırsız, her şeyin hemen olmasını isteyen yapıları vardır. Giyimlerine çok önem verir ve şık giyinmeyi tercih eder. Gözlerinde sürekli bir gülüş vardır ve hiç yok olmaz. Para fazla önemli değildir onlar için, ancak yine de zengin olmak isterler. İş hayatında başarılı olabilecekleri alan ise ticarettir.

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkekleri güzel, göze hoş gelen her şeye düşkündür ve etkilenir. Hisler bu erkek için çok önemlidir. Ayrıca dürüst ve kibar yapıları vardır. Kime ne söz verdiyse illa ki yerine getirir. Bu konu da oldukça hassas olduklarından dolayı aynı davranışı çevresindeki insanlardan da bekler. Sesleri yumuşak, tavırları ise sakindir. Sürekli tatlı söz duymak ister. Kafa yapıları olarak her insana ayak uydura bilir, istedikleri sürece.

Tüm burçlar kuşağında en beğenilen erkekler genel olarak Terazi burcu erkekleridir. Fiziksel olarak güçlü, kuvvetli ve çekicidir. Giyim konusunda çok dikkatli davranır ve şık kıyafetleri giymeyi tercih eder. Aşk hayatı onlar için fazla önemlidir. Ayrıca kadınların ruhundan da çok iyi anlar. En olumlu özellikleri arasında diplomatik ve duygusal olmaları vardır. Olumsuz özellikleri ise karar vermekte güçlük çekmeleri ve değişken olmaları vardır. Sağlık konusunda problemleri genellikle kilolardan olur.

Terazi Burcu Kadını

Gerçek bir dişi mi aranıyor işte Terazi burcu kadını. Cazibesi çok fazladır ayrıca hoş ve güzeldir. Diğer burçların kadınları söz konusu aşk olunca Terazi burcu kadını ile pek baş edemez. Sevgi dolu, rahata düşkün yapıları vardır. Ne kadar çekici olduğunun farkındadır ve çekiciliği ile neler başarabileceğini iyi bilir.

Sosyal hayatlarında çoğu insan Terazi kadınına hayranlık duyar. Kendisi de bu durumdan zevk almaktadır. Terazi burcu kadınlarının en önemli özellikleri arasında büyüleyici olmaları, uyumlu olmaları ve zarif olmaları vardır. Olumsuz özellikleri ise flörtçü olmaları, kolay etki altına alınmaları ve havai olmalarıdır.

Terazi Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Terazi olanların özellikleri; adil ve adaletlidir. İçlerine kapanık değillerdir ve sakin yapıları vardır. Soğukkanlı bir şekilde hareket ederler. Politik olarak gelişmiş düşünceleri vardır. Düzenli ve planlı hareket etmeyi severler.

Terazi Burcu Ünlüleri

Friedrich Nietzsche, Oscar Wilde, Turgut Özal, Tarkan, Hülya Avşar, Rita Haywort, Franz List, Catherina Zeta Jones, Luciano Pavarotti, Jonh Lennon, Pavorotti, Rahmi Koç, Verdi, Julio Iglesias, Lizst, Meryl Streep, Roger Moore.

Koç Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkek: Terazi burcu erkeği kadınların ruhundan o kadar iyi anlar ki, karşısındaki kadının bu sayede başını döndürebilir. Genel olarak ilişkileri, gönül eğlendirmek üzerine kuruludur. Ancak aşık oldukları zaman gözleri kolay kolay başka kadınları görmez. Birliktelikleri de her zaman uzun süreli olmuştur. Pek kıskanç olduğunu da söyleyemeyiz. İlişkide en iyi uyumu yakalayacağı burç; Kova burcu ve İkizler burcudur. Genç yaşlarda pek evliliği düşünmezler.

Kadın: Terazi burcu kadını uyumlu olmaları ve güzel olmaları ile birçok erkeğin dikkatini çeker. Aşk konusunda, zorlanmaktan nefret ederler. Duygularını yoğun bir şekilde yaşarlar. Eğer birlikte olduğu erkeğin, kendisini gerçekten sevdiğine inanırsa, sadık olur ve gözü başka kimseyi görmez. Ayrıca Terazi burcu kadınları için ilgi delileri diyebiliriz. Sevdiği insanı da kıskanır. Kova ve İkizler ile iyi anlaşır.

Terazi Burcu Nelerden Hoşlanır

Sanat ve müzik en çok hoşlandıkları konuların başını çekmektedir. Bu alanlarda çalışabilirler. Sosyal olarak aktif olmaktan hoşlanır ve yeni çevreler edinmek isterler. İnsanlarla sohbet etmek en sevdikleri konular arasındadır. Estetik yönü gelişmiştir ve güzel olan her şeyden hoşlanırlar.

Terazi Burcunu Etkilemenin Yolları

Terazi burcu insanlarını nasıl etkileyeceğiniz konusunda biraz bilgi verelim. Öncelikle çok akıllı ve zeki olmalısınız. Kafası çalışmayan insanlar onu etkileyemez. Sosyal olarak popüler bir tip olmalısınız. Eğer böyleyseniz zaten çoktan etkilemiş olursunuz. Her zaman en iyisi olmalısınız aksi halde sizden iyisi, sizin Terazi insanındaki etkilerinizi silebilir. Çekici olmalı ve hoş görünmelisiniz. Kendilerine bakan ve özen gösteren insanlar her zaman, Terazi insanlarını etkilemeyi başarır.

Terazi Burcu. Terazi burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Terazi burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Terazi burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!